Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon sokat hízott a lányom,m...

Nagyon sokat hízott a lányom,mit tegyek?

Figyelt kérdés
Karantén előtt sportolt de aztán a karanténban nagyon sokat hízott,rengeteget főzött a mamája és sok édességet evett... Aztán nyáron folytatódott ugyanez kb 10-15kg-ot hízhatott. Szeptemberben sokan mondták neki elvileg,hogy mennyit hízott és a tesi tanára beszélt velem arról,hogy nem csinálja a feladatokat és sokszor ,,nem visz felszerelést” vagy hasonlók. Ezek után újra bezártak a középiskolák és megkérdeztem,hogy edz-e velem. Kb 3x edzett aztán abba hagyta. Régen nagyon jó alakja volt,de mostmár kihízta a ruháit és a hasára hízott a legtöbbet. Úgy tűnik nem zavarja,sőt... Nem úgy látszik mint aki fogyni akar. Most 9.-es nem tudom mit tegyek,vagy,hogy tudassam vele.

2020. dec. 19. 19:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Kb. Ugyan ennyi idős voltam, mikor abbahagytam az intenzív sportot és híztam vagy 8 kilót, ha nem kapok időben észbe lesz az több is. Nekem segített volna, ha anyukám időben szól és segít kevesebbet enni- meg olyanokat főz, ami segít a fogyásban. Na meg a mozgás- szerintem kezdetben egy hosszabb séta is jó. Nehéz lesz Karácsonykor elkezdeni mondjuk
2020. dec. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!