Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Földrengés után normális ez...

Földrengés után normális ez az érzés?

Figyelt kérdés
Nálunk 2 héten belül 3 földrengés volt. (A horvátországit érezzük mindig, az epicentrumtól kb 130 km-re élek) Minden földrengés után émelygek, szédülök, és migrénem lesz. A tegnapi nem volt olyan vészes, mint az előző, mert most csak a csillár lengett ki, meg mozgott az asztal, a tárgyak. Az elözőnél az épület is ment ballra-jobbra. Minden földrengés után azokat érzem amiket. A földrengésnek milyen hatása van a szervezetre?
2021. jan. 7. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Nekem semmilyen hatása nem volt. Közel lakunk Horvátországhoz, fél óra a határ. Nem lehet, hogy megviselt lelkileg és az jön így ki rajtad?
2021. jan. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. Eleve érzékeny a szervezem. Engem inkább idegesít a földrengés, mert instabil lesz akkor minden.
2021. jan. 7. 09:20
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Maximum mentálisan beképzeled, de nem létezik ilyen.
2021. jan. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem képzelem be mentálisan mert többen mondták hogy ugyanezt érzik utána. Kb tengeri betegség szerű. 10. emeleten.
2021. jan. 7. 09:45
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
Nem lehet, hogy csak a szomszéd dugott éppen vadul?
2021. jan. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
94%
Én messzebb élek, de én is a tengeribetegséghez tudom hasonlítani, csak ez enyhébb. Nem beképzeled, attól, hogy nem mindenki érzi, vagy nem tűnik fel nekik, még teljesen valós.
2021. jan. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!