Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez aranyér? (info és kép lejjebb)

Ez aranyér? (info és kép lejjebb)

Figyelt kérdés

Pár napja vettem észre, nyomásra enyhén szúrva fáj, simán kibírható. Eddig nem volt soha, 27 éves vagyok egyébként.

A kép:

[link]

(FIGYELEM! Ha esetleg nem lenne egyértelmű, a képeken segglyuk van, nem szép látvány, csak hozzáértőknek ajánlom a megnézését.)


2010. aug. 14. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen,ez aranyér.patikában kapható krémekkel rendben tartható.Meg gyakori mosakodással.
2010. aug. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A "rendben tartható" azt jelenti, hogy elmulasztható?
2010. aug. 14. 12:19
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Visszahúzodhat,fájdalommentes lehet,de bármikor kiújúlhat. Hasmenésre,székrekedésre.
2010. aug. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Külső aranyér, igen, előjöhet később is.

Figyelj rá, ne dörzsölődjön, igyál sokat, ne küszködj nagyon a WC-n, stb.

Ha nagyon gáznak érzed, azért dokihoz menj el! Ha nagyon fáj vagy valami, akkor nézesd meg. (A doki kitapintja, kideríti, hogy esetleg nem nagyobb-e a gond, pl tályog)

2010. aug. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Elkezdtem Detralexet szedni (500 mg, 2x3 darabot, majd 2x2 lesz belőle 4 nap után), valamint reparon kúpot és kenőcsöt. Már másnapra visszahúzódott és harmadnapra eltűnt, de azért nem merem abbahagyni a kezelést, mert lehet, hogy csak megijedt. Köszönöm a segítséget!
2010. aug. 20. 10:52
 6/10 anonim ***** válasza:

A Detralex tényle jó, de elég drága.

Ami hosszútávon is olcsó, az az Aurobin kenőcs (vényköteles, de ha szépen nézel az eladóra, kiadja), ha minden nap kened vele, kb soha nem jön ki. Hideg kövön persze ne ülj, nekem mindig attól jött ki.

2010. aug. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is van ... nagyon fránya tud lenni...

Nekem is külső. Gondolom felfáztam és atól vagy magam sem tudom... Próbál meg nem felfázni, valójában ezt írták már...

Azért remélem visszahúzodik majd

sajnos nem fog többet elmúlni. A barátnőm ismerősének is volt, lemütötték, de nem segített semmit.

Ugyan ugy kiújjult neki egy idő után... és még szenvedett is hetegik a műtéttől :(((

azért sok szerencsét

18L

2010. nov. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
7%
hmm :P megcuccolnám rendesen!
2011. júl. 13. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
Ha lecsapatnád a szőrt nagyjából a lyuk körül én is csapatnám! Az a legjobb aranyér ellen! :-P
2011. júl. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem is pont ugyanilyen aranyerem van csak egy kicsit vérzik már. Amikor EC-zés után megláttam a papíron a vért kicsit elkezdtem pánikolni, hogy mi lett velem. Másnap rögtön mentem dokihoz, mondta, hogy külső aranyér. Jövö héten megyek vissza hozzá és meglátjuk mi lesz. Én is Detralexet szedek, Aurobin kenőcsöt használok és végbél kúpot is és még gézt is kell oda raknom mert ugye vérzik. Remélem pár nap múlva azért enyhülni fog, mert már teljesen kivagyok miatta pedig nem is fáj. 24 évesen aranyerem van, akkor mi lehet még később? :(
2016. dec. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!