Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szem alatti karikáim nagyon...

Szem alatti karikáim nagyon idegesítőek.16 éves fiú vagyok, napi átlag 8óra alvás megvan,mégis lilás/sötét,karikás illetve duzzadtak a szemhélyaim. Plusz, ha ez még nem lenne elég, van egy elpattant hajszálerem a bal szemem alatt.El lehet tüntetni?

Figyelt kérdés

Esetleg azt az elpattant hajszáleremet lézeres kezeléssel? Igaz közel van a szememhez,lehet veszélyes lenne...


Ha kell küldök képet a szemhéjaimról.



2021. febr. 1. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Iszol eleget? (ez nagyban befolyásolja a karikákat)
2021. febr. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mennyit igyak?
2021. febr. 4. 12:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Napi 2-2,5 liter az erősen ajánlott.
2021. febr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

De lehetőleg ne pálinkát. XD


Esetleg hideg tejes, vagy vizes vattapamacsot is rakhatsz a szemedre 5-10 percre. És akár hidratálót is használhatsz. Állítólag az is jó ha 5-10percre lefekszel és csukva tartod a szemed. De ez nekem nem jött be.


Viszont az is lehet, hogy neked alapból ilyen az arcberendezésed. Ez esetben sajnos nem tudsz mit tenni. De azért sok sikert kívánok.

2021. febr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Szia, a nyolc óra, mint mágikus szabály az egy mítosz. Alvási ciklusaidra figyelj. Illetve te korodban nyugodtan mehet több alvás, fejlődő szervezet vagy.

Ahogy előttem írták, igyál több vizet. Az emberek többsége folyamatosan dehidratált. 2 liter simán mehet, vigyél be magaddal palackban esetleg vizet és akkor tudod nézni mennyit ittál aznap, nekem bejött ez a módszer.

Illetve nem tudom mennyi cukrot eszel, de általában attól puffad a szem alatt (plusz dehidratál is). Próbálj egészségesebben étkezni, szedj vitaminokat. Illetve mennyit mozogsz?

2021. febr. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most nincs edzés se, alig mozgok, csak amikor sétáltatom a kutyát akkor.
2021. márc. 1. 12:33
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Sebaj, csak vesebaj!
2021. ápr. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!