Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fájhat ettől a csont?

Fájhat ettől a csont?

Figyelt kérdés
Nagyon fájnak a csontok a testemben mindenhol. A doki szerint a gerincferdülésem miatt. Ettől fájhat úgy a csont, hogy olyan érzés mintha égetnék? Sokszor annyira lezsibbadnak a csontjaim, és már az is fáj, ha hozzáérek a végtagokhoz. Azt tudom, hogy a gerinctől fájhat a csípő és a láb, de a kéz csontok? és ráadásul ennyire?
2010. aug. 19. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Az idegszálak a gerincvelőből lépnek ki, és oda érkeznek.
2010. aug. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 margoz ***** válasza:
Sajnos bizony fájhat a csont,én kezelésre járok vele,mert meszes a csipöm,de bizony ha idö változás jön,akkor még a kis ujjam is fáj,és le sugárzik a fájdalom az alsó lábszáromra is,van hogy éjszaka arra ébredek,sajog az egész testem,minha elvertek volna.De a kezelések csökkentik a fájdalmat.
2010. aug. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!