Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tanacsoltok? Erosen...

Mit tanacsoltok? Erosen gondolkodom h beoltassam-e magam. Szeretnek menni sportesemenyre (tudom h atmenetileg kerik csak) viszont tobb szempontbol viszont tartok is tole. Oltopontra v haziorvoshoz hivnak?

Figyelt kérdés
Ha nincs haziorvosom akkor is beoltott egy haziorvos ha nincs haziorvosom?
2021. ápr. 8. 16:07
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Tisztazzuk h en nem 65 feletti vagyok hanem 35
2021. ápr. 8. 16:45
 12/19 anonim ***** válasza:
Valóban volt pl az AstraZeneca sms-kampány, mikor egy csomó embert a háziorvos közreműködése nélkül küldtek oltópontra. De szerintem arra ne alapozz, hogy majd úgyis megszervezik jól neked központilag. Nem túl megbízható a központi szervezés. Tedd meg, amit tudsz. Regisztrálj, és jelentkezz be a körzetes háziorvoshoz is. Ne aggódj, nem fog zargatni, csak ha te keresed.
2021. ápr. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Más helyen azt olvastam, hogy vagy-vagy :) nincs olyan h háziorvos is oltópont is :)
2021. ápr. 8. 17:02
 14/19 anonim ***** válasza:
Párom az oltópontról hívták, nem a háziorvos.
2021. ápr. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Tehát a háziorvoshoz el se kellett menni? Vki szerint el kell van aki szerint nem
2021. ápr. 8. 17:12
 16/19 anonim ***** válasza:
Neten regisztrált, aztán az oltópontról hívták.
2021. ápr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Van aki azt a hülyeséget írja, h a háziorvoshoz is kell menni, ezek szerint nem. :)
2021. ápr. 8. 17:17
 18/19 anonim ***** válasza:

Akiket ismerek, s engem is, a háziorvos, vagy az aszisztense hívott.

Valószínűleg a kiemelteket: eügyiseket, tanárokat, rendvédelmiseket, stb. hívnak direkt az oltópontokról.

2021. ápr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Menni nem kell, csak általában úgy kerülsz az oltópontra, hogy az orvos vagy az asszisztens megkeres telefonon. Ugyanígy saját magához is adhat időpontot.


Ezen kívül vannak kivételes esetek, nekem például a kismama oltási kampányhoz kellett egy javaslatpapír a háziorvostól, azzal mentem az oltópontra. De ez a speciális eset.

2021. ápr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!