Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem gondoljátok, hogy itt az...

Nem gondoljátok, hogy itt az ideje alázatos bocsánatot kérni a "nemnormális konteósoktól" ? Úgy lett minden, ahogy ők azt egy éve megmondták.

Figyelt kérdés

Ti meg kiröhögtétek és bolondnak neveztétek őket. Erre a védettség igazolvány áll és a majdnem kötelező oltakozásnál tartunk. Vagy annyira átmosták a reklámok az agyatokat, hogy egy éve még

lehetetlennek tartottátok, amikor a konteósok erről beszéltek, most meg már teljesen normális lett hirtelen?? Kicsit sem érzitek magatokat irányítható zombiknak? Miért nem hisztek továbbra se a konteósoknak? Csak össze kéne fogni, mondjuk holnaptól senki se venne fel maszkot. Kezdetnek elég. Nem tudnának mit tenni ennyi "szabályszegő" emberrel.



2021. ápr. 21. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Az már ugye nem lenne birkaság?
2021. ápr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Én inkább azt nem értem, hogy a magadfajtáknak miért van még ekkora arcuk? Naponta 200-an halnak meg itthon. Mit akartok még? A napnál világosabb, hogy a konteóitok ide vezetnek, amikor senki sem vette kellően komolyan a problémát.
2021. ápr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező! Szerintem hagyd őket, ezek nem gondolkodnak, csak teszik amit parancsolnak nekik.


Minden "konteó" kezd valóra válni, fokozatosan szűkítik a rabláncot. Sokan észre sem veszik, mert várják a bulikázást,miközben közeledik a tripla indiai mutáns és készítik elő a következő adag mérget, meg média rémhírkeltést.

2021. ápr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
3.Én is így gondolom.
2021. ápr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó kettő, szerencsére maradtatok még páran, akik tudnak önállóan gondolkodni!
2021. ápr. 22. 22:19
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
Konteo hulye vagy
2021. ápr. 23. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!