Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy minél...

Mit csináljak hogy minél hamarabb elmúljon ha begorcsol a talpam?

Figyelt kérdés
2021. máj. 30. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia okozhatja magnézium hiány vagy rossz a cipő amit hordasz
2021. máj. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Akut kezelés: ugyanaz mint a vádlinál.

Hosszútávú: magnézium, kálcium, B6 és B12, nyújtás (vádli), vádli- és talpmasszázs naponta legalább 1x, és a stressz csökkentése amennyire csak tudod.

2021. máj. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
áll já, esetleg feszítsd hátra, hogy kinyúljon az izom. talpmasszázzsal finoman, nekem eleinte attól is begörcsölt, ki kell tapasztalni, hogy tudod masszírozni magadnak.
2021. máj. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Azonnal talpra kell állni, azaz megfeszíteni az izmokat. Hosszú távon meg elég szkeptikus vagyok, valójában senki nem tudja az okát, mivel nem rendszeresen jelentkezik többnyire, hanem elég sporadikusan és gyakorlatilag kiváltó oka sincs. Talán olyan egyéni adottság lehet, hogy bármi feltételezett iont vizsgálnak, az még tulajdonképpen benne van a "normál" értéktartományban, tehát határesetnek is tekinthető lehet, de mivel nem igazán alapvető fontosságú, nincs erre mélyebb vizsgálat. Volt, amikor Mydeton gyógyszert szedtem rá, de a tünet jelentkezése annyira kiszámíthatatlan, hogy felesleges az embernek terhelnie a szervezetét gyógyszerekkel. Amikor bizonyítottan kalcium-hiányom volt, akkor nálam nem jelentkezett ilyen izomgörcs.
2021. máj. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem ez genetikus sajnos, anyám és az apja is ilyenek. van hogy álmomból ugrok fel, mert begörcsöl a vádlim
2021. máj. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!