Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Dobjam a fogkefémet? (Lent)

Dobjam a fogkefémet? (Lent)

Figyelt kérdés

kb 1,5 hónapja cseréltem le. de tudjátok, ez az olcsóbak, 80,- volt. És min kettő max 2,5 legrosszabb esetben 3 havonta szoktam cserélni.


ez a mostani fogkefém, hát így, puhultak a sörték, 1-2 száll ki is állt. és szélesebbek.ha értitek!


És úgy mosok fogat, hogy kajak előtt, meg kajak után reggel, és este meg 2x egymás utána, plusz szájvyz, de az lényegtelen....


kb csak 1- 1.5 hete mosom így a fogam


köszönöm a válaszokat


2010. aug. 25. 14:06
 1/10 A kérdező kommentje:

-KK

bocsi:$:D

2010. aug. 25. 14:07
 2/10 A kérdező kommentje:

tehát kaja előtt és után is szoktam!


ja és 2 héttel ezelőtt napi 1x mostam, ill voltoylan hét amikor 1 nap kétszer d enem mindne nap. .....

2010. aug. 25. 14:09
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Azaz 1-1,5 hetente mosod meg a fogad, akkor is 80Ft-ot fogkefével? Gratulálok!
2010. aug. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
az se tesz jót a fogaknak ha túl sokszor mosod nem kell napi 4 alkalommal elég 2 is.
2010. aug. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
14:09 előbb olvass, aztán válaszolj.
2010. aug. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én sose nézem, hogy mennyi ideje használtam..ha szétállnak a sörték stb, akkor csere! Van jó meg ócska minőségű fogkefe. Amúgy napi 4x tényleg felesleges. Reggel-este egyszer elég.
2010. aug. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Miért kell váltogatni? Nekem már 2 éve ugyan az van, néha forró vízben forralom és kész.
2010. aug. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Csak néztem ki fejemből, hogy a kajakozás hogyan szennyezi be a fogakat (ha túl gyorsan mész mosolyogva, muslincás lesz a fogad :))) Bocsi.


Ne vidd túlzásba a fogmosást (sem), hosszú távon vékonyítja a zománcot, a fognyakat, egyszóval károsodást okoz. Tudnék ilyen képet keresni neked, de most nincs rá időm. Elég az étkezés utáni egyszeri alapos fogmosás a szájvízzel. A fogkefét érdemes 3 havonta cserélni.



A doktor.

2010. aug. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vegyél újat, jó minőségűt. Én egyszer vettem egy 100 forintos fogkefét, gyorsan ki is próbáltam.. cafatosra dörzsölte az ínyemet, ráadásul hullott a sörte. A fogása viszont nagyon kényelmes volt, nem hajladozott össze-vissza, de kénytelen voltam kidobni. Amúgy lehet, hogy nem olyan jó, hogy ilyen sokat mosod a fogaid, mert könnyen érzékennyé válhatnak.
2010. aug. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. aug. 25. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!