Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akad itt olyan nő aki kisajak...

Akad itt olyan nő aki kisajak plasztikára vállalkozott?

Figyelt kérdés

Nagyon zavarnak a kisajkaim, a legnagyobb gátlásaim mert túl salátásak.

Valaki esetleg plasztikáztatta már őket ez okból? Gondolom nőgyógyászt érdemes ilyenre felkeresni magánúton, igaz? Árban körülbelül hogy néz ki egy ilyen műtét? Elégedettek voltatok a végeredménnyel?

Elnézést a sok kérdésért és előre is köszönöm a válaszokat!


2021. szept. 7. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
Nekem kicsit drágább volt a szokványosnál a járulékos műtétek miatt. A fitymám operátattam át kisajakká.
2021. szept. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Maszek klinikák csinálnak ilyet, nézz körül a neten. Minden együtt azért többszázezer forint (előzetes vizsgálat, műtét, egy éjszaka bent fekvés, utólagos vizsgálatok).

Személyes ismerőst nem tudok, aki ilyet csináltatott, úgyhogy véleményeket nem ismerek.

2021. szept. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Homofób aljadékok vagytok! 🤣🤣🤣
2021. szept. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mire fel a többes szám? Az én kérdésem komoly, #1-esre nem volt kíváncsi senki sem.
2021. szept. 7. 15:24
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
Többen pontozták le, arra fel. Az ember nem vállalhatja fel magát, mert vagy nem veszik komolyan, vagy elnyomják a homofóbok. Az embernek joga van annak érezni magát aki, és ezért tenni. Milyen jogon feltételezed, hogy nem komoly válasz volt? Szégyellheted magad.
2021. szept. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5, nem tartom magam homofóbnak. Esetleg tudatlan vagyok mert nem hallottam még róla, hogy lehetséges ilyen műtét. Meg itthon nem tiltják az ilyen jellegűeket?

Világosíts fel, kérlek. Komolyan.

A válaszolóra azt hittem, egy unatkozó troll.

2021. szept. 7. 15:41
 7/8 anonim válasza:
100%
Én novemberbe megyek, 220ezer ft lesz
2021. okt. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van már lézeres megoldás is, igaz nem sok helyen még.
2022. márc. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!