Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bokaszalag-szakadást kinek...

Bokaszalag-szakadást kinek hogyan kezelték, tényleg kell a fekvőgipsz?

Figyelt kérdés
2021. szept. 24. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kellett, de ez 10+ éve volt, állítólag elavult módszer és manapság nem fekvőgipszelik.
2021. szept. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Meddig voltál fekvőgipszben? Volt hogy ráléptél? Utána rögzítőt kaptál?
2021. szept. 24. 13:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem 3 hetet, ritkán ráléptem de hát ugye jellegéből adódóan nem is nagyon tudtam meg fájt is. Igen, utána rögzítőt kaptam.
2021. szept. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy meglepődtél, hogy begipszelték?
2021. szept. 24. 13:49
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Velem úgy történt, hogy az osztállyal voltunk erdei iskolában, amikor egy túra során rosszul léptem és elestem. Utána még több, mint 10 km volt hátra és mindenki azt hitte, hogy csak szimulálok. Másnap reggel, amikor nagyon bedagadt, rögtön hívták a szüleimet. :D

Meglepődtem, mert nem számítottam rá, hogy ekkora következménye lesz, de azért nem volt rossz otthon lenni a suli helyett.

2021. szept. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem ez az első fekvőgipszem, de már 1 napja izzadok bele, nem tudom milyen lehetett a lábad 3 hét után, főleg ha esetleg melegben történt Veled?
2021. szept. 24. 14:01
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagy gáz van, akkor begipszelni ma is. Ez általában azt jelenti, ha egyáltalán nem tudsz a labadon járni. Amúgy elég a bokarogzito az esetek 98%-aban. Ugyanúgy kB 4-6 hét alatt gyógyul mint egy törés.
2021. szept. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Októberben történt, így nem volt vészes, a viszketés volt a legrosszabb alatta.
2021. szept. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!