Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valamiféle gyógyszer,...

Van valamiféle gyógyszer, vitamin vagy valami ami segít ébren maradni?

Figyelt kérdés
12. osztályba járok. Tavaly rengeteg órán elaldutam, sosem tudtam kiphenni magam, még akkor sem ha korán lefeküdtem aludni, emiatt sokszor szívtam, mert a végigaludt órák után pótolnom kellett az anyagot. Néha borzasztóan nehezemre esik ébren maradni órán Idén nagyon fontos lenne, az érettségire készülés miatt, nem aludhatok el állandóan. Ha valaki tud, kérem segítsen.
2010. aug. 31. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
KV
2010. aug. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pl.gingko készitmények, omega 3 tartalmu kapszulák
2010. aug. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a kávé és energiaital semmit sem használ.
2010. szept. 1. 00:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Oké, előbb belgyógyász, majd utána pszichiáter szakorvoshoz kéne fáradni. Ez a tünet többnek látszik, mind a szokásos serdülőkori fáradtság. Sok oka lehet, kezdve a pajzsmirigy alulműködéstől, a súlyos vitaminhiányon át a depresszióig.

Tehát egy nagy rutin vérkép a pajzsmirigy funkciókat is belevéve, ha ez negatív, akkor egy pszichiátriai konzílium.

Ne szedjünk serkentőszereket, amíg nem tudjuk az aluszékonyság okát.

2010. szept. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!