Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogászati kezelésnel mondhatom...

Fogászati kezelésnel mondhatom hogy nem kérek zsibbasztot?

Figyelt kérdés
Félek a tűtöl ezért nem kérnék.
2021. okt. 13. 15:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ordítani fogsz a fájdalomtól.
2021. okt. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatod. Tömésnél még csak-csak, de foghúzásnál azért meglepő lenne.
2021. okt. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Mondhatod,de hulye vagy, ha nem kersz. Attol fuggoen, hogy milyen allapotban van a fogad es milyen kezeles, elvegzik nelkule, de nem minden esetben.

Becsukod szepen a szemed, maximum egy szunyogcsipes vagy meg az se es kesz.

Nekem elotte mindig bekenik valamilyen kremmel, ami erzestelenit egy picit, igy soha nem erzem az injekciot, kerdezz ra, hogy van-e erre lehetoseg.

De netto baromsag nem kerni es behugyozni a fajdalomtol 30-60 percen keresztul, csak azert, mert felsz a tutol, de te tudod.

2021. okt. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Például egy töméshez teljesen rendben van, de húzni egy orvos se fog érzéstelenítő nélkül. És nem véletlenül. Zokogva könyörögnél azért az injekcióért, hidd el.
2021. okt. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem gyökérkezelésre mész. Azt megnézném érzéstelenítő nélkül.
2021. okt. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Reaper777 ***** válasza:
100%
Annyira nem vészes én is rettegek a tűtől , De ha nem kéred össze sz....rod magad.
2021. okt. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

3

Én nem a fájdalomtól félek hanem magától a tu látványától meg a gondolattól hogy a szamban szurkalnak.


4

17L. Hat pedig ki kellene húzni két teljesen begyulladt tejfogam.

És nem akarok injekciót ezért úgy gondoltam hogy megmondom az orvosnak hogy nem kérek.

2021. okt. 13. 15:56
 8/23 Reaper777 ***** válasza:
100%
Nekem a bölcsességfogam húzták a jó fájdalomcsillapításnak köszönhetően semmit nem éreztem. Én is rettegek a tű látványától. De inkább az mint az a fájdalom amit anélkül fogsz érezni mikor húzzák, Nekem volt smucig orvosom aki keveset adott majd nem összeszartam magam.
2021. okt. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Remélem én leszek a kivételes eset akinek nem fog fájni zsibbasztas nélkül.
2021. okt. 13. 16:13
 10/23 A kérdező kommentje:

4

"Zokogva könyörögnél azért az injekcióért, hidd el."


Ilyent fogorvosnál sose tennék.


Egyszer volt olyan hogy sírtam ,ordítottam hogy adjanak egy injekciót. Az is azért mert már nem bírtam annyira fájt , görcsölt a hasam menzeszkor.

2021. okt. 13. 16:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!