Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet úgy beállítani...

Hogyan lehet úgy beállítani az FFP2 maszkot, hogy ne vágjon be áll alatt a nyakam bőrébe?

Figyelt kérdés
Nincs nagy tokám, ami megtartsa, így becsúszik nagyon az állam alá, és vág, nagyobb, mint amekkora az arcomra kellene. Próbáltam már, hogy behajlítom alul, úgy valamivel jobb, gondoltam rá, hogy levágom azt a részt, ami bevág. Nektek mi a trükkötök erre, akinek szintén van ezzel hasonló problémája?
2021. nov. 22. 09:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Tekintve hogy ilyen maszkot a covid előtt is hordtak emberek bizonyos munkakörökben, nem vagyok kíváncsi olyan válaszokra, hogy szívatni akarnak minket, meg hasonlók. Megoldást keresek, mert ilyet kapunk a munkahelyemen, csak kicsi az arcom, ez meg egy méret.
2021. nov. 22. 09:36
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy kicsi az arcod. Ha az lenne nem így válaszolnál.
2021. nov. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van gyerekmeret. Probalkozz azzal.
2021. nov. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Valószínűleg az lesz, csak a munkahelyen nem azt kapjuk. Ha nincs jobb ötlet, azt oda kell adnom más kollégának.

Rendeltem magamnak gyerek méretet kipróbálni, kétféle kialakításút, ez jó méret.

2021. nov. 26. 08:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Munkahelyén nem lehet kérni kisebbet? Kesztyű is van több méret. Gondolom maszkot is lehetne rendelni más méretben.
2021. nov. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Majd megkérdezem, hogy tudnak-e beszerezni kisebbet. Textil maszkot tavaly is csak egy méretet kaptunk, ami nekem szintén nagy volt, most csináltak újat, abból már van 3 méret, a legkisebb jó méret nekem, abból kaptunk fejenként 2db-ot. Szerintem eszükbe sem jutott, hogy kisebb is kellene, illetve nem tudom, honnan vásárolják.
2021. nov. 26. 11:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát egy próbát megér.
2021. nov. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!