Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyiszer normális smineklni...

Mennyiszer normális smineklni 1 héten?

Figyelt kérdés
Sziasztok, mennyiszer normális 16 évesen sminkelni 1 héten? (Max 5x szoktam iskola miatt és ha haza jövök le is mosom.) Lehet sok a heti 5? Mi baja lehet a bőrömömnek esetleg? Vagy csak én reagálom túl és egyáltalán nem sok?

2022. jan. 6. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Egyáltalán nem sok. Elegáns smink mehet heti 7 nap is akár.


Nyilván a tömény, több kiló smink az nem egészséges, de a kérdésedből kiindulva szerintem te nem szoktad ilyen szempontból túlzásba vinni.

2022. jan. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha kevés sminkről van szó, jó minőségű és nem okoz nálad irritációt, akkor szerintem rendben van ez így. Csak igyekezz odafigyelni a bőrápolásra és az étkezésre. Elsősorban ezeken múlik a bőr egészsége, meg persze genetika is, hogy kinek milyen mértékben öregedik a bőre.


Ha több a pattanás, begyullad a bőr, kipirosodik a sminktől, akkor kell váltani. De azért már vannak olyan összetételű termékek, amelyeknek kifejezetten pozitív hatásai is lehetnek, tartalmaznak fényvédőt, cinket, hidratálnak, nyugtatnak.


De ha neked bármi kellemetlenséget okoz, mert igazgatni kell, lefolyik tesi közben, sok macera, akkor hagyd a fenébe. A fiatalság már önmagában szép.

2022. jan. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Normális. Én meg 13 évesen kezdtem el sminkelni. Titokban mindennap ki sminkeltem magam a suliba, pedig csak hetedikes voltam.
2022. jan. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hétszer.
2022. jan. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azėrt egy kėt smink detoxos napot megköszön a böröd hogy nem vagy mindig sminkben, bōröd szempilla is pihen kicsit.

hetkoznap en is termeszetesen sminkelek, de jol esnek a smink detoxos napok. ėn is mikor sulis voltam kb enyiszer sminkeltem aztan otthon lemostam, igaz akkor meg sajna nem volt borapolasi rutinom.csak lemostam es csomo rossz dolgot kentem ra ossze vissza, legyen borapolasi rutinod, hidratalni se felejts el nagyon fontoss!

2022. jan. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
28%
0-szor.
2022. jan. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!