Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van egy elég nagy problémám? 17F

Van egy elég nagy problémám? 17F

Figyelt kérdés
Hát hogy is mondjam, ez elég gáz de azért belevágok: elég magas vagyok 185centi fölött, kb 75 kiló.van egy kis pocakom, de a legnagyobb problémám az az hogy van mellem.nem az hogy izom vagy ilyesmi csak van (tehát gondolom háj).és fiú vagyok.mit tehetnék hogy ledolgozzam, vagy mivel tudnám lecsökkenteni normálisra.
2010. szept. 9. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
mellizom erősítő gyakorlatok, szépen átalakul majd izommá :)
2010. szept. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gyakor ***** válasza:

Hagyjátok már ezt a kamut, hogy átalakul izommá! Aki nem ért hozzá, légyszíves ne itt legyen agymenése, félrevezetve a népet, meg főként a kérdezőt.

A kérdezőnek:

Ha nem sürgős (mert nem éppen a kórosan elhízott kategória vagy, ahogy olvasom) a zsír lepucolása akkor én javasolnék edzőtermi edzést egy kis izomgyarapításra(hogy maradjon azért valami rajtad, hogyha leszálkásítasz :D ) és aztán a szálkásítást(itt is kéne edzőtermi edzés!) meg a diétát.

Ha sürgősebb a dolog, akkor egyből mehet a diéta, persze testmozgással egybekötve. Mindenek előtt legalább olvass egy pár cikket, pl:

www.bodysport.hu/dieta

[link]


Ha valami nem tiszta, akkor tehetsz fel kérdést a sport/mozgás kategoriában a gyakorikerdeseken :) A fogyókúra rovatot nem ajánlom, nem részletezném hogy miért :)

2010. szept. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!