Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Olyan van hogy valaki bepisil...

Olyan van hogy valaki bepisil a melegvíztől??

Figyelt kérdés

Tegnap a parommal egy teaházban voltunk

szoval mondott valami hülyeséget én röhögtem és veletlenul leöntöttem a teával erre elkezdett terjedni a gatyáján egy ilyen folt

De Ez csak az egyik ilyen

Soha nem hajlandó eggyut zuhanyozni , fürdeni velem

És azt állította hogy hideg vízben zuhanyzik

Valaki elmagyarázná ?

Vagy ezek nem is függnek össze?



2022. jan. 23. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

"és veletlenul leöntöttem a teával erre elkezdett terjedni a gatyáján egy ilyen folt"


Most kapaszkodj meg. Lehet, de csak LEHET, hogy azért lett nedves a nadrágja, mert leöntötted teával? :OO

1. Attól mert valaki hideg vízben zuhanyozik, nem azt jelenti, hogy a meleg víztől bepisil.

2. Attól, mert nem akar veled fürdeni, egyedül szeret, még szintén nem azt jelenti automatikusan, hogy behugyozik a vízbe.

2022. jan. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%
A kérdés alapból értelmetlen, pláne az "Elektronikus eszközök" kategóriában...
2022. jan. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%

A teás dologra nekem is az lenne a tippem, hogy tea folt.

Én is gyakrabban zuhanyzok hideg, hidegebb vízben. Néha jól esik egy forró zuhany is, de jobban szeretem a kissé hideg vizet.

Fürödni megint nem igazán szeretek forró vízben. Ha párom meg nagyon forrón szereti, akkor én azt nem élvezném. Másrészt meg van aki az ilyen tevékenységet nem szereti. Együtt fürdésbe nem mennék bele. Még nekem is kicsi a kád (2 ajtós szekrény vagyok), az együtt zuhanyzás jobb lenne, de ott is ott a víz hőmérséklet kérdése.

2022. jan. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%
Lehet hugyozik zuhanyzás közben... a folt meg nyilván a ráöntött teától volt.
2022. jan. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!