Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lúdtalp miatt gyakran fájó...

Lúdtalp miatt gyakran fájó láb?Milyen cipőt betétet javasoltok?

Figyelt kérdés

Utóbbi időben sokat fáj a talpak,bokám,vádlim.

Voltam ortopédusnál lúdtalp,mondta vegyek lúdtalp betétet.Vettem egy olcsóbb fajtát,de semmit nem segít.

Szeretnék beruházni egy jobb cipöre(akár sportcipő vagy utcai is lehet pl.Asics, Berkemann,ezekről hallottam hogy jók)Nektek mi vált be?


2022. márc. 9. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyedi lúdtalpbetétet rendelj, amit a lábad rá alakítanak. Csodálom, hogy az ortopéd orvos nem mondta. 16-17ezer szokott lenni az egyedi betét és évente kell cserélni.
2022. márc. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én lábamnak ugyan nincs semmi baja, de ezek a betétek nekem mindig is gyanúsak voltak. A cipők ugyanis olyanok, hogy, ami jó széltében, meg hosszában is, azok magasságban is, ergo nem arra vannak tervezve, hogy belülre tegyünk egy emelést és ezzel feszüljön az egész, mert az is kényelmetlen lesz, rosszabb esetben máshol fog fájni a láb.

Vegyél egy jobb sportcipőt, azok között van olyan is, ami amellett, hogy nagyon kényelmes, befele dőlő lábra van tervezve. (pronációs cipők)

2022. márc. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!