Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek beteg?

Hogyan lehetek beteg?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék beteg lenni mert van egy kisebb összetűzés és bajom lehetne belőle..

gyorsan kéne vsalami jókis betegség.

Ha valaki tud az kérem írjon!


2010. szept. 13. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Bemész a gyógyszertárba, veszel egy kis hashajtót, és kész.

VAGY

Fájlalod a torkod, lázat tettetsz (odanyomod a lázmérőt a lámpához, amikor nem látják, de óvatosan mert NAGYON gyorsan felszalad benne a higany, és szét ne robbanjon a kezedben. Csak egy pillanatra), ami előtt meg bemennél az orvoshoz, elszívsz 3 szál cigit. Kész a piros torok.

16/F

2010. szept. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Ha lány vagy,mondd,hogy megjött és annyira fáj a hasid,hogy képtelen vagy gondolkozni...szenvelegj,azt mindenki beveszi : DD vagy lógj el vmilyen dokihoz...gondolj bele,elmész tüdőszűrőre,még csak beteg se vagy,de igazolásod az van : DD minálunk volt aki ezt csinálta és bevált : )) dörzsöld fel a lázmérőt,igyál valami jéghideget,tuti begyullad tőle kicsit a torkod.igyál meleg sós vizet,attól hányni fogsz,de ha nem akarsz,akkor öklendezzél a budiban és amikor kimentél,törölgesd a szádat és mondjad,h hánytál,aztán tegyél úgy,mintha a szádat mosnád ki. : DD rem segítettem : ))
2010. szept. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat mindet kipróbálom, hogy melyik válik be hamarabb (Y)
2010. szept. 13. 21:57
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
Próbáld ki ,hogy fáj a fogadd , fáj a fogam többször mondogasd ,a tudat alatti rögzíti és valóra válik ,és mehetsz a fogorvoshoz,,üdv
2010. szept. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
igyál cólára meleg vizet, és nem kell színlelned...
2010. szept. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
3%
Azt mondják krétátol lázas leszel de menyiséget nem tudok mondani megmég hányni álitolag szapanos viztöl lehet 1/3 szapan 2/3 viz ha krétát kiprobálod léci irj menyiséget
2010. okt. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
27%

egyél krétát,

fürödj meg 40 fokos vízben utána lögyböld le a lábad hideg vízzel

sós lanyos víz

egyébként én is betag akarok lenni és most akarom átverni fateromat

2010. okt. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na hát kipróbáltam a krétát...semmit nem ért pedig elég sokat "ettem"
2010. okt. 15. 18:51
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Ide 3n kellék 😇😇😇egyszerű! Mondd anyukadnak hogy vegyen neked a patikába ricinus olajat, mert még akarod noveszteni a hajad¡ és abból igyal pár cseppet és olyan hasmenesed lesz..... Rem segítettem!!! 😈
2015. nov. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6%
Bocsanat par evokanallal kb 2vel
2015. nov. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!