Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok. Holnap megyünk...

16 éves vagyok. Holnap megyünk osztálykirándulásra 1,5 hétre. Zárkózottabb, visszahúzódó természetű ember vagyok. Osztálykiránduláson hogyan intézzem el a WC-n a nagy dolgot?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy egy kicsit fura kérdés, de kínosnak érzem osztálykiránduláson elintézni a nagy dolgot a WC-n, mivel nem otthon vagyok. Biztos vagyok benne, hogy az osztálytársaim kinevetnek majd. Lehet, hogy egy kicsit fura kérdés, és nem ide kellett volna kiírnom, de !Remélem valaki ellát hasznos tippekkel! Előre is köszi.
2022. máj. 16. 18:24
1 2
 1/17 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
81%
Egy ideig tartogatni fogod, de a szükség nagy úr, és el fogsz menni wc-re. Lehet, hogy lesz aki kiröhög, de ez természetes dolog. Nem kell szégyelni.
2022. máj. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek ugyanúgy működik az emésztő szervrendszere, mint a tied. Ami felül bemegy, az mind a 30 gyereknek alul jön ki.
2022. máj. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Milyen trükköt tegyek, hogy ne legyen annyira kellemetlen az eset?
2022. máj. 16. 18:34
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
WC-zni nem kellemetlen, hanem minden élőlény természetes cselekedete.
2022. máj. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
77%
Ha ilyen lenne én se nagyon mernék elmenni..De nem fognak kiröhögni biztos vagyok benne...Mindenki elfog menni wc-re..
2022. máj. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

A legegyszerűbb, ha kell, akkor felkeresed a wc-t, lehet ezt diszkréten intézni, megvárod, hogy kimenjen, ha más is ott van, ha van ablak, akkor kinyitod, hogy kiszellőzzön a szag. Felesleges tartogatni, csak rosszabb lesz, senki sem varázslattal szabadul meg a végterméktől.

16 évesen ha valaki ezen röhög, akkor a probléma vele van!

2022. máj. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Huh? Mit kell ezen szégyellni? A WC és ahol alszotok szomszédos és félsz hogy kijön a szag vagy nem értem... Egyébként is ha lehúzod még törlés előtt (majd utána megint) akkor kb semmi szag nem kéne hogy legyen.
2022. máj. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
És min röhögnének? Hogy te is elvégezted a nagydolgod, mint ők maguk is? Hú de vicces.. azt hittem a pisi-kaki maximum az oviban poén.
2022. máj. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, ki és miért röhögne ezen... szerinted te leszel az egyetlen, akinek 1,5 hét alatt WC-re kell mennie?
2022. máj. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
Én azt szoktam csinálni, hogy nagyon gyorsan elintézem. Senkinek fel sem tűnik, hogy én éppen sz4rni voltam. Ha meg valaki megkérdezi mit csináltál olyan sokat bent, mondd azt, hogy éppen megvan és cserélni kellett mindent (persze, ha lány vagy)
2022. máj. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!