Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orrhangon hogy lehet változtat...

Orrhangon hogy lehet változtatni (otthoni "gyakorlással"), hogy se műtét, se logopédus ne legyen belőle?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez legtöbbször szervi elváltozás miatt van, és akkor nem igazán lehet otthon tenni ellene. Fül-orr-gégész látta már?
2010. szept. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még nem... de a logopédus összevissza beszólt régebben, hogy mennem kéne már orrmandula-műtétre... de én nagyon be vagyok parázva. Sokan mondják hogy inkább ne, szóval nem tudom..
2010. szept. 23. 15:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem előbb nézesd meg a fül-orr-gégészeten, kifejezetten ezzel az indokkal, hogy orrhangod van. Ott majd megnézik, tényleg van-e valami bajod. Ha igen, akkor jobb, ha kiderül, mert ez később horkolást, éjjeli légzészavart is okozhat. Ha meg semmi kórosat nem mutatnak ki, akkor szerintem ne tegyél semmit, ilyen vagy és kész.
2010. szept. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Ha nincs semmi baj, akkor megpróbálom magam elfogadni. Köszönöm a választ megint! =D
2010. szept. 23. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!