Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hirtelen elkezdett zsibbadni...

Hirtelen elkezdett zsibbadni a bal karom és ég a hajlat?

Figyelt kérdés

Tvztem és csak arra lettem figyelmes hogy zsibbad a karom. A könyöki hajlat érdekesen fáj vagy ég. Ez kb fél órája tart. Próbáltam jeget rakni rá, de nem múlt el. Google barátom már temet:) Aggódjak? Mikor kell orvoshoz fordulni?


18



2022. aug. 16. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvosod mikor rendel?
2022. aug. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Első körben mozgasd meg a lezsibbadt végtagot. Sanszos hogy csak elszorítottad a vérkeringést benne. Jegelni meg nem kéne ha nem érte forró dolog.
2022. aug. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, forró dolog nem érte.

Tehát holnapig várhatok vele ha nincs más tünet?

2022. aug. 16. 19:05
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Meleg a kezed? Nem fáj? Az érdekel hogy a keringésed rendben van-e. Támaszkodtál a zsibbadt karodon, esetleg be volt szorítva melléd?
2022. aug. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Feküdtem oldalasan de szerintem nem rajta. Nem meleg normális. Inkább az hogy egy kicsit zsibbad és a hajlat kicsit ég. Ahogy nézem a fényben rendben néz ki nem lehet látni rajta semmit.

Ha megnyomom a hajlatot fáj egy kicsit és ha kifeszítem egyenesbe a karom akkor is a hajlat fáj egy kicsit

2022. aug. 16. 19:23
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tényleg csak elnyomhattad. Viszont ha holnapra nem múlik a zsibbadás, szólj a dokidnak.
2022. aug. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom! Benne lehet
2022. aug. 16. 19:45
 8/8 A kérdező kommentje:

Frissités:

Ma már nem zsibbad de még mindig fáj. Lehet hogy akkor megütöttem csak?

2022. aug. 17. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!