Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy mostanában puffadt vagyok?

Figyelt kérdés
5 napig voltunk a hegyekben a férjemmel egy kis kirándulásra, nem vagyunk a magas hegyekhez szokva ezért megtapasztaltunk egy kis kellemetlenséget, mint pl: szédülés, étvágytalanság, hasi diszkomfort, fültuhadás. Sokszor fordult elő hogy kihagytunk étkezéseket mert nem volt étvágyunk, nasizni sem nasiztunk csak ittunk és ittunk többnyire ugye vizet, nem pedig alkolohos dolgokat. De mióta haza jöttünk, kg 1 hete, még mindig puffadt vagyok, szorulásom is volt és a mérleg 4 kilóval többet mutat pedig alig ettünk és túráztunk is sokat. Nem hízhattam 4 kilót 4 nap alatt, az lehetetlen, már 1 telljes hete tart.
2022. szept. 9. 22:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes?
2022. szept. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!