Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha kinyújtom a karom, akkor...

Ha kinyújtom a karom, akkor olyan érzés, mint ezernyi apró egő szálka futna benne végig. Miért?

Figyelt kérdés
Már vagy harmadik napja van ez, pedig probáltam nyújtani is (ami baromira fájt), masszirozgatni, akármi de nem változott. Ha kinyújtás közbe befeszűl, akkor van ez. Tehát ha nyúlok valamiért, felemek valamit. Mar kezd eléggé zavaró lenni, és nem tudom mit csináljak.
2022. szept. 14. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Orvoshoz mentél?
2022. szept. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valami nyomhatja az ideget akkor.
2022. szept. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mit csináltál előtte, mi válthatta ki?

Az karodban futó ideg a ludas. Valahol, valami nyomja. Vagy túlerőltetted, vagy gerinctől is lehet, ha sérült a porckorong, vagy más jellegű idegi károsodás. Mindenképp menj orvoshoz, ha nem múlik el. De néhány napig próbáld pihentetni a karodat, a gerincedet viszont tornáztatni, hátha elmúlik.

2022. szept. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is az ideget nyomja valami.
2022. szept. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na, hát nem javult azóta se, sőt lehet csak rosszabbodott. Milyen dokihoz kéne mennem?
2022. szept. 18. 22:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg traumatológiára kell menni, de én a háziorvost javaslom, ő meg mondja a tutit és ha kell beutaló, azt is ad egyből.
2022. szept. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Beutalót kérj házi dokitól.
2022. szept. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!