Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sote pszichiatria?

Sote pszichiatria?

Figyelt kérdés

Eveszavar - anorexia - miatt fekudt itt valaki?

Milyenek a tapasztalatok? Orvosok, kezelések, más betegek..stb



2022. szept. 27. 00:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én most fogok menni, ha érdekel, majd megírom, milyen
2022. szept. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Amnna válasza:
Szia!Nekem is meg tudnád majd írni?
2022. szept. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
En is kíváncsi lennek:)
2022. okt. 1. 00:50
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 1.5 éve voltam ott, szigorúak az evésnél nagyon ha nem eszel szonda de egyébként szerintem kedvesek amúgy és jól kigyógyítanak az evészavarból.
2022. okt. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, neked mennyi idot kellett bent toltened?
2022. okt. 1. 11:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék a kérdezőhöz ha nem baj mert engem is be akartak oda küldeni. Le tudnátok írni,hogy ki tudtatok e jönni a problémáitokbol azáltal hogy elmentetek?
2022. okt. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok, első vagyok, most jöttem ki a SOTE-ról, a terápia maga jó volt, nagyon megértőek és kedvesek, jól felépített, de nekem sajnos nem segített sokat. Benn is fogytam igaz csak pár kilót. Lehet, hogy hosszútávon tudom majd kamatoztatni a megszerzett tudást, viszont a hétköznapjaim sajnos nem változtak egyenlőre, ez szó szerint túl nagy falat még nekem
2022. nov. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Örülök neki, hogy legalább már onnan kint vagy:)

Hogy-hogy nem fogtak bent annak ellenére,hogy fogytal?

És amúgy van valami tipped,hogy hogyan könnyebb túlélni bent? Vagy valami olyan ami váratlanul ért, és készülni kéne rá?

2022. nov. 5. 18:57
 9/10 anonim ***** válasza:

4 hetes a terápia, ha letelt, mész haza.

Amit tudok javasolni, hogy mindent beszélj meg velük, mondj el, és az elején merj alkudni a terápiás szerződésnél, hogy ne legyen benne olyan, amit nem tudsz betartani.

Arra készülj, hogy le leszel foglalva, és ha komolyan veszed a feladatokat, akkor tudsz profitálni belőlük. Heti 1x vasárnap reggel súlymérés, erre tudsz "készülni" előre.

A cuccaid nem kutatják át, van kimenő hétvégén napi 4óra, amit ha nem vagy jó állapotban megtagadhatnak.

Ezen kívül minden nap 4-6ig làtogatàs, ezalatt a portàs nem nézi ki jön-megy, tehàt ha óvatos vagy ki is tudsz menni, én mindig így csinàltam.

2022. nov. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.

Meg lenne egy pár aztan esku abbahagyom.

Szóval ebben a szerzodesben miket irnak le?

Nagyon nezik, hogy mikor mit mennyit eszel?

Meg hogy a többi bent lévő milyen? Mármint tudom hogy allandoan masok fekszenek bent,de ugy megis..

2022. nov. 11. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!