Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Üdvözlök mindenkit egy kérdese...

Amilek kérdése:

Üdvözlök mindenkit egy kérdesem lenne van ez a smack zacskós leves azt értem hogy 100ml elkészitet termékben 111.caloria van 400ml vizel kel el késziteni tehát összesen akor.444 caloria van bene de ha pld 500ml vizel csinálom az már 550 kalória ?

Figyelt kérdés
Vagy a kalória értéke nem változik 1l vizel sem ?

#Smack zacskós leves kalória érték
2022. okt. 23. 12:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
A víz miatt nem változik a kalória értéke.
2022. okt. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Jézusmária! Ilyen nincs!!!
2022. okt. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
A kalória 100 gramm Smack tésztára vonatkozik. Ha 200 gramm Smack tésztád van akkor 222 kalória. De a víz nem változtat rajta. Ha 1 liter vízzel csinálod, ha 2 decivel, a kalória ugyanannyi marad, mert a víznek nincs kalóriája.
2022. okt. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm.a válaszokat mostmár értem ezel nem voltam tisztában hogy nagyob menyiségu vizel is marad a kalória értéke.de akor igen ezért szeretem ezt az oldalt IT mindenki meg kapja a választ amire kiváncsi 😁
2022. okt. 23. 12:33
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Te most trollkodsz, vagy tenyleg gyengeelmeju vagy?
2022. okt. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az 5 válaszolnak nem trollkodom csak az igazat mondom hogy IT minden kérdésre választ lehet kapni mi eben a gyengeelméjuség? Ne saját magadból indulj ki egy kérdést tetem fel nem ara vagyok kíváncsi hogy egy ilyen agyhalott egysejtű barom oltogason
2022. okt. 23. 13:51
 7/12 A kérdező kommentje:
Tovább az 5 ik válaszolonak ha nem tudsz értelmes választ hozá fűzni akor ne komentely nem azt kértem hogy valaki le hulyéze a másikat hanem egy választ kértem de köszönöm a többi értelmes komentelőnek a választ
2022. okt. 23. 13:54
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Te a hosszú mássalhangzókat még hírből se ismered? benne, mennyiség, vízzel, ebben, tettem, itt, ezzel, nagyobb, arra, oltogasson
2022. okt. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kérdést tetem fel nem helyesirási tanára van szukségem ha ilyen jellegű problémat keresel a komentelok közt akor menj el orvoshoz vagy tanárnak ne a hibákat keresd másokban elég egy nyomorult életed lehet ha így állsz az emberekhez
2022. okt. 23. 14:04
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, meg is köszönhetted volna, hogy hozzásegítettelek ahhoz, hogy a jövőben azok, akik az írásodat olvassák, ne nézzenek komplett "agyhalottnak", hogy téged idézzelek. A tettem és a tetem, az arra és az ara (=menyasszony), a vízzel és a vizel között elég nagy a különbség. Aki az alsó tagozatos nyelvtani anyagot sem alkalmazza, azt nem lehet komolyan venni.
2022. okt. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!