Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt olyan, hogy felnőttként...

Volt olyan, hogy felnőttként nyilvánosan bekakiltatok?

Figyelt kérdés
Állítólag minden emberrel megesik legalább egyszer. Velem még 24 évesen nem történt meg. Van aki járt így? Ha igen, mi a sztori?
2022. dec. 9. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem nyilvánosan, de huszonpáréves koromban nő létemre bef0stam a kórházban. Nagyon ciki volt, sajnos az ápoló is úgy állt hozzám, hogy rosszul érezzem magam. Beteg voltam, azért történt. Felajánlottam, hogy feltakarítok, de nem lett megértőbb.


3 éve pedig dolgoztam, szerencsére a házam közelében voltam, sofőr voltam, így haza tudtam ugrani, nagyon csikart a hasam egész nap.

Az autóból kiszálltam ugyan, de a bejárati ajtónál sajnos megtörtént a baj, hiába szorítottam, az állaga miatt nem tudtam bent tartani. Szóval érted. Még jó hogy hazaértem, gyors zuhany, mosás indít, pót nadrág, aztán folytattam a munkát, mintha mi sem történt volna.

2022. dec. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
nem szoktam fingani nyílvánosan, szóval a fingósok szoktak inkább..
2022. dec. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

23 évesen Kínában tanultam.

Szobatársam fűzött egy belorusz csajt, aki az osztálytársam volt, ezt a tipikus szláv 10/10 szőke modellcsajt kell elképzelni a kelet-európai közvetlen lazasággal.

Elmentünk hármasban kirándulni.

A vasútállomáson kiderült, hogy haverom otthon hagyta az útlevelét. A kínai vonatokat kb repülőtérként kell elképzelni, útlevél, becsekkolás, helyjegy, majd egy 355 km/h-val száguldó gyönyörű tiszta vonat.

Nincs mese, haverom hazamegy a jegyért, a következő vonattal jön, én kettesben megyek a lánnyal.


Megérkeztünk a célállomásra, éhesek voltunk, beültünk enni valamit.


Rá fél órára elkezdett csikarni a hasam.


Az állomás előtt ültünk, nem volt választás, rohantam.


Reptérnyi állomás, a legközelebbi mosdó több száz méterekre.


Nem értem oda.


Szó szerint telefostam a gatyám, a fos a cipőmbe folyt már bele.



Kitisztítottam magam, írtam chaten a haveromnak és a lánynak hogy haza kell menjek, sry, és szépen hazavonatoztam többszáz kilométert összeszart gatyában, betegen.

2022. dec. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
85%
Igen.
2022. dec. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kólauborkával ***** válasza:
100%

Én még nem, de inkább kidugnám a buszmegállóban is a seggem az az igazság, minthogy a gatyába menjen, ha már hülyén nézek ki a kényelmen meglegyen :D

A családunk nem szívbajos ebböl a szempontból, nagyfaternek pontosan ezt kellett egyszer csinálnia.

Emberek vagyunk, van ilyen na.

2022. dec. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kaki nem, pisi már sajnos előfordult.
2023. aug. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!