Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ennyire gyenge és...

Miért ennyire gyenge és életképtelen a testem?

Figyelt kérdés
A velem egykorúak egész nap zabálják a gyorskaját, mellé vedelik az energiaitalt, csak tesiórán mozdulnak meg, 3-4 órákat alszanak mert egész éjjel játszanak, és SEMMI BAJUK. Makk egészségesek. Max évente 1x elkapnak egy megfázást, és hiányoznak egy hetet a suliból. Én meg már meggebedek, mégis folyamatosan beteg vagyok, és mindig fáj valamim. Pl már hónapok óta szenvedek egy megfázással. Naponta alszom 7-8 órát, minden nap eszem zöldséget és gyümölcsöt, próbálok napi 3 lizet vizet inni, és szendvicseket vinni az iskolába (zölddéggel, sajttal, és házi szalámival), minden nap sétálok 7 km-t (suliba és vissza összesen), utána még a kutyámmal is foglalkozok. Mellette szedem a C vitamint. És mégis. Miért vagyok ilyen életképtelen?

2022. dec. 29. 15:42
 1/4 anonim válasza:
94%

Röviden genetika.


Ugyanazt ettük tesòmmal aki 1 évvel fiatalabb, mint én, ugyanannyit gyalogoltunk suliba ugyanannyi tesiòra stb...Nem kapott plusz édességeket vagy bàrmit. Mégis én mindig àtlagos alkat voltam ö meg mindig duci. Genetika.

2022. dec. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Ha már nem lesz tesióra se és egy kicsit idősebbek lesznek számolni lehet majd +10 kilóval, és kettes típusú cukorbetegséggel. Most még nem de 10 év múlva azt mondja majd a testük hogy elég volt.

Az hogy a megfázás rajtuk hamarabb átmegy az lehet mástól is. De hidd el sokat számít az egészséges életmód. Hosszútávon fogod látni az eredményét.

2022. dec. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Vegyél melegebb kabátot és plusz zoknit, jó téli ruhákat. Csodákra képes. És hetente párszor tarts pihenőnapot.
2022. dec. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
0%
Írd meg nekem az étrendedet. Alighanem áteresztő bél szindrómában, s az annak következtében kialakult mellékvese-kifáradás áll a dolog hátterében.
2022. dec. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!