Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kisebbik hugom 17 éves....

A kisebbik hugom 17 éves. (Lány) És cumizik. Nem tud leszokni róla. Az a cumi amit a babák szivnak. (Csak hogy ne gondoljon senki masra;)))(?)

Figyelt kérdés

Sokan kinevettek es cikiztek emiatt.

Igaz mar nem erdekli de sehogy nem lehet elvenni tole. Mert elmegy es vesz ujat.

Pszichologus is valaszolt erre.

“Neki az volt a velemenye,hogy ezzel potolja egy hianyat, ez nem betegseg hanem valamit potol vele. Es megnyugtatja magat.

Igazabol azt mondja mindig h mindig megnyugtatja őt .

De akkor is ezt nem lehet csinalni…

Szerintetek?

Kerlek ne irjatok le hogy ez beteges tudjuk mindannyian hogy ez nem normalis.,de akkor is valami miatt meg mindig csinalja. Azt is tudom hogy szanalmas 17 evesen cumizni,de nem tudunk sehogy ezen segiteni.

Pszihologusnal is nem egyszer jart.

Es semmi



2023. jan. 7. 01:12
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Ő és mi ezzel a probléma? Csak egy cumi.

17 éves már eltudja dönteni ő, hogy őt mennyire érdekli az, ha kiröhögik e vagy sem. Mellesleg én sajnálom a tesódat, hogy ilyen emberek veszik körül mint ti, akik szánalmasnak és betegnek tartják ezt, ha cumizik a húgod. Most cumi helyett lehetne a szájában, rágó, ropi, cigi, cigirágó, toll, ceruza, bármi ami ugyanúgy tudna rágni, vagy a szájában kellene lennie, de azt meg sokkal jobban elfogadnátok mi? Vicc az egész felfogásotok.

Remélem a húgod fog találni egy olyan társat magának, akivel megélheti ezeket a dolgokat úgy, hogy elfogadja és nem akarja megváltoztatni, illetve nem úgy áll hozzátok mint ti.

2023. jan. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem egyszer, hanem folyamatosan kellene pszichológushoz járnia, hogy mit kell feloldania ezzel a pótcselekvéssel.
2023. jan. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
A rágózás, meg a cigizés is egy pótcselekvés. Mondjuk az utóbbit nem ajánlom, mert káros.
2023. jan. 7. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Lenne egy praktikus tippem, hogy mit pótol vele...
2023. jan. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

😃micsoda

menjen inkabb pszichiaterhez vagy masik pszichologushoz, ha a mostani ezt elfogadhatonak tartja.

2023. jan. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szexy minden függőség.
2023. febr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is van rossz szokásom, éjszaka bekerül a számba az ujjam 🤣 de pont nem érdekelne ki mit gondol
2023. márc. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!