Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most voltam influenzas. Múlt...

Most voltam influenzas. Múlt hét kedd óta el van dugulva mindket fülem alig hallok valamit. Valaki valamit rá tanacsolni?

Figyelt kérdés
Szedtem antibiotikumot, az orvos irt mégegy adagot rá azt mondta ettől már helyre jon a fulem is, de eddig semmi változas
2023. jan. 25. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Rendszeres inhalálás nem segít? Kamilla + Diapulmon?
2023. jan. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fülre?
2023. jan. 25. 19:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, nálam szokott hatni megfázásszerű tüneteknél, utána ki tudom fújni az orrom, és ahogy a váladék távozik, gyakran a füldugulás is megszűnik.

Persze más miatt is be lehet dugulva a füled, pl. gyulladás, ha egyszer antibiotikumot írt fel, szóval lehet, hogy nem segít, ez csak egy ötlet volt. Ha az orvos azt mondta, hogy el fog múlni, akkor ki kell várni.

2023. jan. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az orrom mar nincs eldugulva. A fulem maradt igy sajnos.


Ma vettem be az utolso gyogyszert, de semmi változás

2023. jan. 25. 20:13
 5/7 anonim ***** válasza:
En ketszer is fuleszetre mentem es nalam fulzsir is volt belul, kimostak, szuper lett. De ha nem az akkor is megnezik, latni fogjak az okat.
2023. jan. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-os vagyok. Angliaban viszont nem szeretik kimosni, itt szuz olivaolajat szemcseppentobol szokott a haziorvos ajanlani.
2023. jan. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vettem fulcseppet ez is olaj és alkohol keveréke. Csak azt érzem, hogy áll a fulembe az olaj...
2023. jan. 25. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!