Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véres WC-papír WC-zés után?

Véres WC-papír WC-zés után?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor mikor WCn voltam véres utána a papír(kicsit és csíkosan) szoval teljesen friss vér mert nem rögtön jön. De már nagyon régóta vagyok így. Ha viszket is wc papírral felsértem és vérzik(mert gondolom próbál gyógyulni). Nincs aranyerem sem hasonlók. Említettem háziorvosomnak annyit mondott hogy ez nem jó és próbáljam meg begyógyitani. Minden esetre ha bepanthennel kenem elmúlik egy idő után de ujra jön ha befejezem kenni. Sokan mondják hogy sok WC papírt használok és túl sokat/erősen törlöm.


Van mitől féljek vagy mit tudnék vele csinálni? Olvastam hogy el tud rákosodni stb..



2023. jan. 29. 01:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem aranyér???


Lehet, rossz minőségű WC-papírt használsz vagy/és tényleg túl erősen...

2023. jan. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 japierdole98 ***** válasza:
Én WC-zés után vennék egy ülőfürdőt. Nem kell agyon mosni csak áztasd. Az valamilyen szinten csillapíthatja átmenetileg az irritációt. Nézz a neten valami gombaellenes készítményt, azt fürdés után kend rá.
2023. jan. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne legyél hülye, ne dörzsöld száraz papírral. A nagyját töröld meg nedves papírral ha muszáj, utána meg mosd meg a segged normálisan a szárazon dörzsölés helyett.
2023. jan. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy 30 éve vagyok így vele, nem foglalkoztat. Élek.
2023. jan. 29. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell erősen vagy sokat törölni. Nedves törlőkendő - vagy vegyél puhább papírt, és miután a nagyja lejött, mosd meg.
2023. jan. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Használj nedves törlőkendőt. Kend be vékonyan neogranormon krémmel.
2023. febr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!