Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az emberek miért gondolják,...

Az emberek miért gondolják, hogy ha lemondanak a cukorról és a kenyérről egészségesen élnek? Hiszen a cukornak is szüksége van a szervezetnek, a kenyér pedig a szaftos kajákhoz kell:-).

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 22:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"a legegészségesebb, ha MINDENFÉLE élelmiszerböl eszik"


A baj csak az, hogy a mindenféle élelmiszerben mindenféle oda nem való adalékanyag van (ne is soroljuk itt az "E" jelű borzalmakat, a hidrogénezett növényi zsírok, az érlelésgyorsítók, nitrites pácsók, ízfokozók, javítószerek, stb.)


Elnézést, de akkor inkább úgy fogalmazom, hogy mindenféle TERMÉSZETES élemiszerre gondoltam. (Nekem ugyanis az nem jutna eszembe, hogy oda nem való adalékokkal "feljavitott" dolgokat egyek.)

2010. okt. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Akkor az jó ha a cukrot egy úgynevezett polisweet folyékony édesítővel,vagy mi helyettesítem?Ezt egy dietetikus ajánlotta.
2010. okt. 5. 08:07
 13/13 anonim ***** válasza:
26%

Nem tudom, az miből van. Ha mesterséges, akkor bárki ajánlotta, nem jó. Ha növényalapú, akkor jó lehet. Nem ismerem, és én soha nem használtam édesítőt. Amúgy:

[link]

[link]

2010. okt. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!