Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy ébredjek kipihentebben?

Hogy ébredjek kipihentebben?

Figyelt kérdés
Általában gond nélkül lealszok 7-8 órát, ébredés után már nem is tudok visszaaludni, mégis szinte mindig fáradt vagyok. Régen gondot jelentett az elalvás, ezt már nagyjából sikerült kezelnem (nem szedek semmi gyógyszert), viszont nem érzem azt, hogy reggel tele lennék energiával. 30 vagyok, nem szoktam kávézni meg energiaitalt se fogyasztok és nem is akarok.
2023. febr. 22. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lelkileg rendben vagy? Fizikailag és szellemileg is lefárasztod magad?
2023. febr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet vitamin és ásványi anyag hiánytól is.
2023. febr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Környezeti feltételek: rossz az ágy, zajos a környezet, nincs elég oxigén (ki kell szellőztetni alvás előtt).
2023. febr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kicsit depressziós vagyok, inkább szellemileg vagyok lefárasztva.
2023. febr. 22. 22:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Túl korán kelsz.
2023. febr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
reggel 7-8 óra körül kelek az nincs korán
2023. febr. 23. 21:08
 7/7 anonim ***** válasza:

6. Dehogy nincs.

Attól még nem lesz normális, hogy a munkáltatók ezt követelik meg és emiatt a legtöbben ekkor kelnek. Ilyen alapon az este 6-tól éjjel 2-ig történő alvás is szuper, mert megvan a 8 óra.

2023. febr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!