Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mire utalhat, ha valakinek a...

Mire utalhat, ha valakinek a fülcimpájában, van egy törésvonal?

Figyelt kérdés
Az édesanyám szerint az én bal fülcimpámban van egy törésvonal. És azt állítja anyám, hogy az anyám nagyapjának is volt egy törésvonal a fülcimpájában. És a anyám nagyapijának a fülcimpájában való törésvonal megjelenése után, állítólag heteken belül meghalt. Én ebben nem hiszek! Kinek mi a véleménye? Mit jelenthet, ha a fülcimpában megjelenik egy törésvonal? Nem fáj a fülem, és nem is zúg. Sőt semmi baja a fülemnek! Most is ugyan úgy jól hallok a bal fülemmel. De ennek ellenére, felkeltette az érdeklődésemet édesanyám, és egyben kíváncsiságomat.

2023. ápr. 18. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Az égvilágon semmit.
2023. ápr. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Ugyan tegyél már fel egy képet erröl a törésvonalról, mert el sem tudom képzelni, hogy egy igen laza, puha szövetben hoyg lehet törés.
2023. ápr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Én nagyon régen olvastam, hogy ez szív betegségre utal. Azóta viszont inkább azt látom, hogy idősebb embereknél figyelhető meg elsősorban, tehát az öregedéssel lehet kapcsolatban (az meg törvényszerűen jelzi az egyes szervek működésének romlását.
2023. ápr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3-ás válasz író! 45 éves vagyok! A napokban a gerincem is és a jobb vesém is erősen fájt. Nem tudom van e összefüggés.
2023. ápr. 18. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!