Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire fájdalmas...

Szerintetek mennyire fájdalmas a mellbimbó piercing? Egy ideje gondolkodom rajta, mert nagyon tetszik, csak nem tudom mennyire lehet ártalmas. 24 L

Figyelt kérdés

2023. jún. 2. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Csináltasd meg szerintem is nagyon szexi !
2023. jún. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Ha jól csinaljak nrm fáj es hamar begyógyul. Nekem is van mindkettőben és semmi komplikáció nem volt
2023. jún. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Hát ennél utálatosabb dolog nem nagyon van egy csajon szerintem. Mi jó abban hogy a bimbóba van egy darab fém? Csak kérdeztem 🤷🏻 szerintem totál visszataszító. De hát kinek a pap kinek a paplan...
2023. jún. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
adom 3-as véleményét, nekem sem tetszik, magában a női bimbó viszont észbontóan vonzó
2023. jún. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
83%
Nekem punciban tetszett, de nagyon sokáig nem mertem. Most kicsit bánom, h miért nem lett előbb. Nagyon szeretem :)
2023. jún. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%

Én is adom a 3-as véleményét. Egyébként is számomra visszataszító a piercing, nem ám hogy a mellbimbóban..... Miért akarják a lányok ezekkel a sz@r piercingekkel elcsúfítani magukat????


Bár nem volt benne részem, de baromira fájhat. És még ha érzéstelenítik is valahogy, annak el fog menni a hatása, tehát lesz pár álmatlan éjszakád is. Megéri szerinted?

2023. jún. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Ha szeretnéd, szerintem vállald be. Én kb 10 évet gondolkoztam egy intim piercingen. 3 éve rászántam magam és megcsináltattam. Már bánom, hogy nem akkor tettem ezt, amikor megtetszett. 37/F
2023. jún. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég csináltattam, de már évek óta nagyon szerettem volna.

Ártalmasnak egyáltalán nem az, persze fontos, hogy normális helyre menj. Aki nem gyorstalpalós piercer, annak nem kell mondani sem, hogy pl. a tejcsatornát ne szúrja át.

A fájdalom se vészes, de nyilván érezni fogod. Nekem pár napig volt csak érzékeny, sokkal hamarabb elgyógyult, mint vártam. Bánom, hogy nem csináltattam meg előbb.

2023. jún. 3. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Nekem egy koldok pc-m, egy nostrilom, egy helixem es egy septumom van, tehat nem felek a tuktol. De baromi erzekeny a mellbimbom, en is gondolkoztam rajda es en nem mernem.
2023. jún. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokat gondolkodtam rajta, aztán végül kb. 3 év után megcsináltattam, nem fájt annyira, mint ahogyan azt előre gondoltam, igazából nekem egyáltalán nem volt vészes inkább az utókezelés volt macera kicsit (ne érje víz, ne akadjon bele a ruha stb.). Nem bántam meg, csináltasd meg bátran! :)
2023. jún. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!