Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez az alkoholfogyasztás már...

Ez az alkoholfogyasztás már túl sok/káros?

Figyelt kérdés

A paramétereim: 27 éves férfi vagyok, 178 cm magas, kb 70 kiló. Szellemi, ülőmunkát végzek, heti 3-4 sport konditeremben.


Általában 2-3 hetente van egy nagyobb buli (céges rendezvény, legénybúcsú, esküvő, valamilyen avató, vagy csak szimpla buli), amikor lecsúszik egy este alatt 7-8*40 fokos feles (3 v 4cl), vagy ezzel megegyező más alkohol. Ezen kívül hetente kb egyszer, max kétszer este egy doboz sör/pohár bor/3 cl tömény.


2023. jún. 4. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
inkább maradj az 1-2 deci bor és 1 max 2 felesnél
2023. jún. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Ha igy haladsz egyre több alkoholsz fogsz fogyasztani, ami nem fog jòra vezetni. Inkàbb koncentràlj a sportolàsra, az legalàbb tesz valamit az egészségedért.
2023. jún. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Alkoholista vagy.
2023. jún. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%
sztem ez oké
2023. jún. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Miért lenne több? Volt olyan évem, amikor ennél többet ittam, többször nagyon csúnyán lerészegedtem, ez most kevesebb, és sokkal jobban meg tudok állni még mielőtt túl sok lenne. Egyáltalán nem hiányzik a több. Inkább csak partiivó vagyok.
2023. jún. 4. 23:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Szemmel láthatóan nem tudsz megállni, mielőtt sok lenne. De ha te azért tetted fel a kérdést, miközben magad is tudod, hogy veszélyben vagy, hogy majd azt írjuk, hogy á, ez nem sok, hát azért fölösleges volt!
2023. jún. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!