Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megelőzhető a benőtt köröm...

Megelőzhető a benőtt köröm valahogy, ha túl rövidre vágtam, és már kezd érzékeny lenni?

Figyelt kérdés

A nagylábujjamon véletlen túl rövidre vágtam a körmöm a külső sarokban 2 napja. Most kezdem érezni, hogy nyomásra, vagy ha szoros zoknit húzok, akkor érzékeny, pont olyan érzés mint amikor kezd benőni.


Ilyenkor tudok valamit csinálni vele, hogy ez ne történjen meg? Meg lehet előzni a folyamatot még, valami krémmel, vagy akárhogy, hogy el se jussunk odáig, hogy benőjön és begyulladjon?

Nem nő be gyakran, szerintem eddig egyszer fordult elő, de hétvégén kirándulni megyünk, sokat fogunk sétálni, és ha begyullad félek hogy ki kell hagynom.



2023. jún. 20. 08:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Muszàj lenne egy Gyògypedikûrôshöz fordulnod, mert a benõtt körmöt csak ehez értô ember tudja kivàgni!
2023. jún. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megelőzheted, hogy begyulladjon ha bekened jóddal, majd Tetran krémmel amíg érzékeny.
2023. jún. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!