Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyogyszerfuggo vagyok?

Gyogyszerfuggo vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Eloljaroban annyit szeretnék kérni, hogy ha nem tudsz/szeretnel segiteni ne írj bunkó kommentet, szenvedek igy is eléggé.

Az a helyzet hogy par eve kezdtem el altatót szedni alvaszavar miatt. Tokre rendben volt minden, fel tablettakkal is elvoltam, akkor nem is szedtem mindennap.

Ugye a gyogyszer amit szedek (ha nem fekszem le bevetel utan rovid idon belul) tud okozni ilyen részegseg szeru allapotot, nagyobb dozisnal hallucinaciot.

Ha ez a szitu van akkor altalaban vegig zabalom a konyhat meg a hutot, majd reggel nem is feltetlenul emlekszem mindenre, csak foszlanyok vannak meg. Az eves resze nalam azert kiakasztobb mert eveszavarom is van, így nagyon durva depresszió szokott ramjonni, amikor realizalom, hogy mit tettem az éjjel. Ennek ellenere ujra es ujra eljátszom ezt.

Ezen kívül amugy semmi mellekhatas nincs, reggel, ha megyek dolgozni pihent vagyok... Tudom, hogy a megoldas az lenne, hogy többet nem veszem be,de nem annyira megy.

Brutalis szegyenerzetem van minden "rossz"(=zabalos) ejszaka utan es nem tudom kihez kéne fordulnom.

A háziorvos nem opcio, o a tipikus leszaros tipus sajnos.



2023. jún. 30. 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
És mit szól mindehhez a pszichiátered, akihez az evészavarod és depressziód miatt jársz?
2023. júl. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
de miert nem fekszel le bevetel utan rovid idon belul, ha ezzel elkerulheto a tobbi?
2023. júl. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mekkora a dózis, amit használsz? És mi a gyógyszer?
2023. júl. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan komplex kórkèpet ki lehetne ebből hozni, hogy inkább csak annyit írok: a gyógyszer rossz, èrteem?
2023. júl. 1. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1. Nem tud rola, akkor sem tudta amikor meg kezelt

2. nehez megmondani, talan mert meg mindig felek az elavástól a traumák miatt

3. Sanval, zolsana 10 mg az alap adag, en volt h 50-60nal tartottam mire kiuott ugy igazan:/ addig faszkodtam osszevissza a lakasban

4. Megijesztettel. Kifejtened mire gondolsz?

2023. júl. 3. 23:02
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyakori helyett a pszichiáterrel konzultálj. Itt biztos, hogy nem oldódik meg a problémád.
2023. júl. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#4 vagyok


Nyisd ki a szemed, ne a környék orvosain gondolkodj.

Hozzáértő orvost keress fel, a háziorvos erre nem alkalmas.

#6-os leírta, pszichiáter a megoldás.

Tagadhatod, mondhatsz ellent, de a vége EZ LESZ. Vagy vegetálsz, és a saját posványodat taposod addig, amíg félre nem verik a harangot.

Annak lehet segíteni aki segítséget kér. Olyan munkakörben dolgozok ahol napi szinten tudom érzékelni az ilyen problémák állandó jelenlétét.

Nagyon ritka (10 000-ből) 1x jön ki valaki segítség nélkül. Van rá példa, de ritka mint a csoda.

Ennyi, nem több.

2023. júl. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!