Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A babáknak meg a kisgyerekekne...

A babáknak meg a kisgyerekeknek miért nincsenek pattanásaik?

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdés, tudom hogy náluk még nem "indultak be" a hormonok, de valamiért annyira puha, sima bőrük van.. egyik munkatársam pár napja hozta be a 7 hós kislányát az irodánkba, és ahogy a kezembe vettem éreztem milyen puha az arca.


Olyan jó lenne ha nekem is ilyen lenne, de kb 13 éves korom óta szenvedek az arcbőrömmel...


Most 22 vagyok, rendszeresen tisztítom az arcom, baba szappannal is mosom (tudom hogy az jobban zsírosít, de igazán csak ettől érzem tisztának az arcom, viszont utána 2-3 órával már úgy néz ki a fejem,.mint akit leöntöttek egy vödör olajjal).


Marhára idegesítő, a szemhéjam is nagyon fénylik, ezért a műszempillám se annyira tartós.


Valakinek lenne ötlete, hogyan lehetne szép bababőröm?


Vagy legalább csak kevésbé zsíros? 😅


2023. júl. 7. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Keress fel egy kozmetikust vagy bőrgyógyászt.

Ők tudnak ajánlani megfelelő kozmetikai terméket.

2023. júl. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Használj hidratálót. Néha a zsírosodás a bőr vízhiányos állapotát akarja helyrehozni.
2023. júl. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2023. júl. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!😊
2023. júl. 8. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!