Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj egy ponton a hónaljam,...

Fáj egy ponton a hónaljam, ugye nem komoly?

Figyelt kérdés
Néhány napja időnként érzem, mintha megütöttem volna, olyasmi fájdalom. Ha nagyon tapogatom, akkor egy nagyon pici (max. bors nagyságú) kis csomót érzek ott. Lehet, hogy szőrtüsző gyulladás? Kívülről nem látok duzzanatot, kicsit piros ott a bőr, de nem vészes, máskor is szokott a borotválástól ilyen lenni. Van egy kis betegségszorongásom, így eléggé megijedtem, bár tudom, hogy a kóros csomó nagyobb és nem fájdalmas...inkább az érdekel, hogy szőrtüsző lehet-e, ha kívülről nem nagyon látszik semmi?

2023. júl. 19. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Azonnal menj orvoshoz!
2023. júl. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Most ezt miért kell...?
2023. júl. 19. 16:05
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez nem rák, hanem igen gyakori gyulladás. Az orvos ír rá kenőcsöt.
2023. júl. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nyirokcsomó.


Előfordulhat, hogy a borotválkozás miatt a szőrtüsző ingerli.

2023. júl. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Esetleg szerintetek várhatok vele néhány napot, hátha elmúlik? Ha nem, akkor persze megnézetem. Csak már sokszor voltam jelentéktelen dolgokkal orvosnál a szorongásom miatt, úgyhogy nem akarok megint feleslegesen menni.
2023. júl. 19. 16:18
 6/11 anonim ***** válasza:
Elmúlhat.
2023. júl. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Elmúlik, visszajön. Olvass utána a nyirokcsomóknak, nyirokrendszernek, hogy megértsd, mi történik (nem, ez nem az az eset, amikor google-ön megmondod, mi a bajod pontosan, mint egy doktor) Ez egy megszokott dolog, nekem is elő szokott fordulni, ami veled a hónaljamban ráadásul a mandulám se a "legjobb".

Azt is megtalálod majd, mikor kell orvoshoz menni (ha tényleg olyan a helyzet)

2023. júl. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én már sokszor utánaolvastam, csak van egy irreális félelmem, úgyhogy nem mindig tudom felmérni, hogy mikor van nagy baj és mikor nincs.
2023. júl. 19. 17:02
 9/11 anonim ***** válasza:
Pár napon nem múlik semmi. Amúgy mért nem jársz terápiára a szorongásoddal?
2023. júl. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jártam, már nem vészes, csak amikor jön egy ilyen fájdalom, csomó vagy bármi, akkor egy kicsit megijedek még.
2023. júl. 19. 19:15
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!