Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy kétségbeesett szülő kér...

Egy kétségbeesett szülő kér segítséget. 22 éves fiam kristály hatásában került Mit tegyek, hogy ne folytassa tovább?

Figyelt kérdés
2023. aug. 6. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Mi van?
2023. aug. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
#1: Drogozik.
2023. aug. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, értem. Hát, 22 évessel már szerintem semmit nem lehet csinálni. Ha jó nevelést kapott, talán abbahagyja magától.
2023. aug. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ráckeresztúri Drogterápiás Központ remek hely.
2023. aug. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
Nem idiótát kellett volna nevelni... Most akkor tudsz valamit csinálni ha ő is le akar szokni.
2023. aug. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%

Mi az hogy kristály hatásába került? Véletlenül megbotlott és pont felszippantotta a kristályt mi? Fel sem mered vállalni és nyíltan leírni hogy egy drogos a gyereked.


Legtöbb amit tehetsz hogy elgondolkozol azon hogy 22 évesen vajon miért érez késztetést a gyermeked arra hogy drogozzon. (Igen, a legtöbb esetben a teljesen elbszott szülői nevelés az oka, túl nagy elvárások, megfelelési kényszer stb...). Másodsorban pedig növesztesz gerincet és leülsz vele beszélni, de nem úgy hogy parancsolgatsz neki hogy "ne drogozz te bánat" hanem mint szerető és aggódó szülő a gyerekével (ha egyáltalán tudod mi az a szeretet)

2023. aug. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
már késő
2023. aug. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez ilyen neki tényleg nem sok esélye van. Én se tudtam leszokni már 15 éve nyomom és úgy tűnik lassan bele is halok, mégse tudtam leállni. Be kell mennie önként ilyen 1 éves elvonókra hátha sikerül, de az esély erre kb 15%
2023. aug. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!