Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen vércukorszint mérőt...

Milyen vércukorszint mérőt vegyek?

Figyelt kérdés

kellene vennem egy vércukorszint mérőt, egy olcsó de jó kellene

Mondanátok egy márkát, tipust melyik ami jó és olcsó?!



2023. szept. 8. 14:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én ilyet vettem: [link]
2023. szept. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a tesztcsík mindegyiknél kb. azonos árban van, nincsenek hatalmas különbségek. Nem a vércukormérő a drága, hanem a tesztcsík. De amúgy nekem Accu-chek Performám van, de van egy Dcont-os vércukormérőm is, mindkettő rendben van. Ezzel a két márkával van tapasztalatom, illetve ezek széleskörben ismertek, szóval szerintem ezekkel nem lehet mellélőni. Olcsó viszont nem lesz összességében, mert a cukorbetegség az nem egy olcsó dolog, főleg ha magáról a cukorérték méréséről van szó.
2023. szept. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem már több is volt. Ezek általában hasonlóan jó minőségűek.

A készülék viszonylag olcsó. A tesztcsík árára kérdezz rá.

2023. szept. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem Accu-chek instant van, nem rossz, de az elem tartó rész fura benne, mintha nem érintkezne jól. Viszont olyan készlet kellene, amiben eleve van ujjbegyszúró, vagy külön vegyél, azzal ne spórolj, viszont ahhoz is kell tű.
2023. szept. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Dcont, vagy Accucheck. Az én tapasztalatom szerint ezek pontosabbak (és a teszcsíkhoz mellékelt validációs adatok szerint is ezek a legpontosabbak, összevetettem párat). Nézz körül a netes patikákban mindig, mikor tesztcsíkot veszel.
2023. szept. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az újbegyszúróval volt egy kis gondom.

A korábbi készülékeimnél a tűt pár hónap után cserélni kellett.

Viszont volt egy régi -vagy 10-12 éves-, amit megtartottam, s a mai napig azt használom és még megvan a tartalék tűje.

2023. szept. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
#6: Nem értem most ez miben probléma. A tűt legalább hetente cserélni kell.
2023. szept. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7


Sosem cserélem, eddig nem okozott gondot.

Félévente labornál hasonló értékeket kapok.

2023. szept. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Attól, hogy cseréled vagy nem, nem mutat mást a vércukormérő, végülis bajod nem lesz ettől, nem amiatt kell cserélni, persze senki sem fogja állandóan megtenni, elég költséges lenne.
2023. szept. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9


Akkor miért írod, hogy hetente cserélni kell?


- Van egy Dcont mérőm, aminek még sosem használtam a szúróját, van hozzá vagy 10-15 tartalék tű,

- van egy korábbi újbegyszúróm, annak már nincs tartaléktűje -talán onetuch a neve és

- van a régi 10-12 éves az első tűvel, nincs rajta márka, igaz, már 5-ös erősségen használom.

2023. szept. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!