Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez az etvagytalansag es a...

Ez az etvagytalansag es a kesztetes a hanytatasra mi lehet?🙃

Figyelt kérdés

Mar egy ideje nincs etvagyam ez nalam akkor kezdodott mikor elkezdtek szekalni hogy mennyire dagadt vagyok meg ilyenek kozbe a baratnoim meg a csaladom es az orvosok meg ismerosok is azt mondjak hogy csinos alakom van meg ilyenek. Viszont en nem igy erzem..ha bele nezek a tukorbe a siras kerulget volt mar olyan is hogy bele neztem a tukorbe eves utan es az jutott eszembe hogyha meghanytatnam magam akkor nem hiznek annyira sokat…sokszor mar kesztetest ereztem arra hogy megcsinaljam de nem tettem..attol feltem hogy szuleim ra jonnek es azt semmi felekeppen nem akartam/akarom..viszont mar elviselni alig tudom magam. Mar egy ideje elkezdtem edzeni es fogyokurazni.

De ugy erzem ez nem eleg es egyre jobban erzek a hanytatasra kesztetest.. ha ra nezek a kajara sokszor mar hanyingerem van..de viszont szuleim eroltetik es sokszor ha eszek par falatot egybol hanyingerem lesz es azon agyalok most mennyit hizhatok ez miatt. Minden falatot megbanok egybol.



2023. szept. 14. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez étkezési zavar, bulimia egy formája.

Kérd meg a szüleidet hogy had beszélgess erről pszochológussal

2023. szept. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először el kell fogadnod magad.

Ha az orvos azt mondja hogy jó az alakod akkor az úgy van az orvosok ebben a helyzetben nem hazudnak

Mivel kesevet eszel a gyomrod összeszűkült velem is volt ilyen es mikor elkeztem enni utana annyita rosszul voltam tőle hogy ki is hánytam de nem akartam

Kezd el szépen tágítani a gyomrod

Ha edzel ne fogyókúrázz mert nem egészsegeg. Ha edzel pont hogy ennek kell mert beépül az izomba.

Étkezz egészségesen gyumolcs zoldseg feherjeben gazga etelek

Ne hánytasd magad mert ha elkezded abból korház lesz aztan pszihiátria es ott teli nyomnak olyan bogyóval ami kb zombivá tesz

Beszélj a szüleiddel erről ez nagyon fontos

Keressetek fel egy pszihológust ő segíteni fog ebben.

Esetleg keressetek fel egy dietetikust aki ír neked egészséges étrendet.

És mielőbbi jobbulást kívánok

2023. szept. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!