Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » B6 gyógyszert írtak fel, A...

B6 gyógyszert írtak fel, A MAGNE B6 nevű tabletta az alkalmas e célra? Milyen betegségre írnak fel B6 tablettát?

Figyelt kérdés
2023. szept. 16. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

B6 vitamin hiány alkoholistáknál van főleg, náluk is a helytelen táplálkozás miatt.


A B6 vitamin hiánya gyakorlatilag az összes idegrendszeri probléma esetén felmerül, A mentális betegségek jelentős részénél is nagyon javít a beteg állapotán a B6 vitamin.

2023. szept. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen célra?
2023. szept. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
B6 vitamin nem betegségre írják ki, az is alapvető vitamin, aminek hiánya ugyan úgy káros és rossz egy teljesen egészséges embernél is!
2023. szept. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Nekem pl hányásra javasolja mindig a doki. Arra nagyon jó. De a MagneB6 különösen jó amúgy. Jó nyugtató is, ha nem vagy Frontin vagy egyéb nyugtatófüggő. Pl mikor vezetni tanultam sokat szedtem, hogy ne remegjen a stressztől a lábam. Használt.
2023. szept. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!