Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nehéz időszak miatti alvászava...

Nehéz időszak miatti alvászavarokon mi segíthet?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz időszakot élek, elvesztettem a munkámat és egészségi problémáim vannak. Viszont ami élhetetlenné teszi a napjaimat, hogy alvászavaraim vannak. Mindig is küzdöttem azzal, hogy átaludjam az éjszakát, de ha egyszer-egyszer felébredtem hajnalban, mindig gyorsan vissza tudtam aludni. Az elalvás is könnyen megy, ez a mai napig így van. De mióta nincs munkám (méltatlan körülmények között küldtek el), minden nap hajnali 4-kor felébredek, ki kell mennem mosdóba és felkelés előtt még egyszer ki kell mennem (reggel 7-ig). 7 óra alatt (éjfél körül szoktam feküdni) 2-3-szor is kimegyek. A második szakaszban (4 óra után) általában borzasztó álmaim vannak. Nagyon kimerült vagyok, képtelen vagyok normálisan funkcionálni, mert egy hónapja nem alszom egyben 3-4 óránál többet. Tud valaki segíteni, mi válhat be ilyen jellegű alvászavarnál?

2023. okt. 2. 08:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én pár hónappal ezelőtt olvastam a Melatonin tablettáról és vettem egy dobozzal. Nem sokszor használtam eddig, talán háromszor vettem be, de azokon az éjszakákon nyugodtabban aludtam és reggel kipihentebb voltam. Kitartás!
2023. nov. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!