Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van még aki durván elhízott...

Van még aki durván elhízott kamaszként?

Figyelt kérdés
Nem tudom mitől, lehet depresszió vagy hormonok. De vékony 50 kilós gyerekből 100-ra mentem, majd jött egy krónikus betegség és lefogytam akaratlan átlagra. Fogalmam sincs hogy tudtam annyit zabálni mert mostanság enni alig bírok, 175/79 vagyok és diétázom. Hiába magyaráztak anyámék valahogy hidegen hagyott az egész.
2023. okt. 4. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Pajzsmirigy vizsgálatod volt?

Amiatt is lehet nagyfokú elhízás kamaszkorban.

Illetve, ha sokat ülsz a gép előtt, nem sportolsz, iszod a kólát, energiaitalt, zabálod a chipset, csokit, akkor sincs min csodálkozni.

2023. okt. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben van a pajzsmirigyem, amúgy már sportolok egy pár hónapja rendszeresen, előtte tömegeltem most pedig leadok némi zsírt mert nem akarok tömegelés alatt túl sok zsírt szedni az izom mellé.
2023. okt. 4. 20:27
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként szoktam fogyasztani a fent említetteket, annyit amennyi a kalóriakeretembe belefér.
2023. okt. 4. 20:28
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként a labor eredményeim is tökéletesek lettek mióta életmódot váltottam, rendszeresen csekkolva van.
2023. okt. 4. 20:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Most akkor mi a kérdés? Zabáltál, elhíztál. Igen, mással is előfordult. Illetve mindenkivel, aki szintén ezt csinálta.
2023. okt. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!