Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ájulás után szabad futni,...

Ájulás után szabad futni, tesizni?

Figyelt kérdés
Ma énekórán leesett a vérnyomásom meg a cukrom és hátravágódtam a székkel semmit nem láttam minden elsötétült tanár is megijedt majd leküldött a barátnőmmel az orvosiba az orvosiba kaptam aztán csokit meg cukrot hogy feljebbmenjen és utánna volt egy irodalmam és utánna tesi jött tesin szóltam a tanárnak hogy mi volt nem hitte el odahívtam az énektanárt is meg a védőnőt is , de azt mondta az régen volt 2 órával azelőtt és hogy álljak neki futni én is egész tesin azthittem elvágódom szédültem végig alig láttam arra futottam amerre a barátnőm kb. Mit kéne tenni ilyenkor?

2023. okt. 6. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Ilyen helyzetben igazán adhatott volna egy felmentést.
2023. okt. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Az ájulás az nem normális dolog, menj és vizsgáltasd ki magad.
2023. okt. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Egy normális lelkületű ember biztosan nem futtatna, sportoltatna senkit sem ájulás után.
2023. okt. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1 válaszoló szerintem is de nem adott a védőnő meg végülis nem orvos nem tehetett sokat az ügyben

2. 15 éves vagyok , ez a második eset volt nyáron is volt egy voltam orvosnál azt mondta csak h alacsony vérnyomás

3. Igen de ez a tanár mindig bunkó volt.

2023. okt. 6. 21:22
 5/10 A kérdező kommentje:
Mindegy már jól vagyok szerencsére aztán remélem nem lesz sok ilyen
2023. okt. 6. 21:23
 6/10 anonim ***** válasza:
28%

Akkor menj másik orvoshoz. Szólj a szüleidnek, hogy menjetek máshova. Az nem megoldás, hogy "Hát alacsony a vérnyomásod". Miért alacsony? Mit lehet tenni? Mivel lehetne az ájulásodat megelőzni?


Lehet vas hiányod van. Vagy B12 hiányod. Vagy folsav. Lehet cukros vagy. Lehet van valami endokrinológiai bajod. Az alacsony vérnyomás nem egy betegség, az egy jelenség, ami egy problémára utal. Az olyan orvos, aki elküld, hogy "hát alacsony a vérnyomásod" az semmire nem jó. Megelőzni kell a problémát, nem pedig kezelni.

2023. okt. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen valószínű mivel másodszor is megtörtént hétfőn lépek ezügyben már tudják a szüleim, de most inkább lefekszek aludni mert nagyon fáradt vagyok.
2023. okt. 6. 23:04
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Elmegy az edes anyjaba az ilyen tanar.
2023. okt. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%

6-os vagyok. bocsi, hogy így kifakadtam, nem neked szólt kérdező az agresszivitás hanem az orvosnak. Utálom az ilyeneket, akik elküldenek mindenféle vizsgálat nélkül.

Mind a tanár mind az orvos menjenek a fenébe

2023. okt. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen én is ezt mondom 6-os.

De megbeszéltem a szüleimmel h hétfőn elmegyünk az orvoshoz és megmondjuk hogy elsősorban vérvételt aztán vizsgálatot szeretnénk.

2023. okt. 7. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!