Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » -3.5 dioptriás szemüveget...

-3.5 dioptriás szemüveget írtak szemészeten. Bajba vagyok. Hol csináltathatok jó szemüveget jó áron?

Figyelt kérdés
Most az Ofotért érdi üzletét néztem ki interneten.Nem tudja valaki hogy ott kb milyen áron tudok divatos szemüveget csináltatni?Nincs most túl sok pénzem.Viszont október 28.-án lejár a receptem.
2010. okt. 18. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen recepted? :-O Azt nem csak fölírják egy lapra, és abból meg lehet csináltatni?
2010. okt. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az üvegek ára adott de a keretek ára horribilis tud lenni ha divatozik valaki. Én az utóbbi években mindíg olyan keretet választok amit leáraztak mert nem vette meg senki. Ja én tojok a divatra.Még ha lenne pénzem akkor se vennék ötvenezer forintos keretet.
2010. okt. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az 1.válaszadónak:szemészeten nekem receptre írták hogy milyen dioptriájú szemcsi kell.

Amúgy Ofotértről tudtok valamit?Árak,választék?

2010. okt. 18. 21:04
 4/5 anonim ***** válasza:

ofotért takarékos ajánlat

ha a kimenő keretekből tudsz választani,akkor 7000-ért komplett szemüveget kapsz

én is így csináltattam pótszemcsit

a részletek rajta vannak a honlapon

2010. okt. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szívesen
2010. okt. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!