Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sportolás/edzés után milyen...

Sportolás/edzés után milyen időközönként beszokott izzadni, büdösödni a lábad? Általában mivel szoktad orvosolni a problémát? mert folyton büdi lesz nekem edzés után..

Figyelt kérdés
Edzés után folyton büdi lesz a lábam, mivel szoktad orvosolni a problémát, ? fürdésen kívül, ha dezodort fújnék rá a lábamra, az mennyire hatásos?

2023. nov. 2. 17:49
A kérdező szavazást indított:
Gyakran fordul elő lábszag.
Ritkán fordul elő lábszag.
Mindig, sűrűn fordul elő lábszag.
Nincsen szaga.
7 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
Hatásos tippek, tanácsokat kérném, megfogom köszönni a választ...
2023. nov. 2. 17:50
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit edzzel, hogy ennyir beizzad a lábad? Nem zuhanyzol le edzés után? Gondolom nem csak a lábad izzad le, az nem zavar jobban? Ha nem közvetlenül edzés után zuhanyzol, akkor pamutzokniban edzz és utána vedd le a beizzadt zoknit, befújhatod a lábad lábsprayvel vagy hasonló termékkel, majd vegyél fel egy tiszta pamutzoknit, gondolom cipőt úgyis váltasz. De ha edzés után nem zuhanyzol és emberek közé mész, akkor elsősorban nem a lábszagodat fogják érezni, hanem a felsőtested izzadtságszagát.
2023. nov. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszertárban lehet kapni lábizzadásra hintőport, van amelyikkel a cipő belsejét is beszórhatod és jó illata van, lábadra szórod és nem lesz büdös.Persze jól szellőző cipő is ajánlott és pamut zokni, valamint esténként jót tehet egy enyhe ecetes vízben történő lábáztatás.
2023. nov. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Edzéshez ugye váltasz zoknit és nem abban edzel amiben egész nap avgy?

Ugye szellőzik az edzőcipőd rendesen?

Igazából én edzés előtt és után is zoknit váltok. Edzés után amint hazaérek, lefürdök. Sose volt lábszaggal gondom.

2023. nov. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van lábspray és hintőpor is az izzadás ellen.

Viszont nekem is nagyon meg szokott gyűlni a bajom a lábszaggal, van hogy fürdés után befújom a lábsprayvel, felveszem a zolnit meg a cipőt, sétálok vagy edzek egy órát, és már kegyetlen lábszagom van, több óra után meg főleg.

Szóval nekem annyira nem volt hatékony a spray, de kinek mi jön be, egy próbát megér szerintem, meg a hintőpor is.

jan. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Micosid hintőpor nagyon jó.
febr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Zoknicsere. Sportoláshoz és utána is pamut
márc. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!