Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van ez a furcsa érzés a...

Miért van ez a furcsa érzés a tüdőm alján? (a rendes leírást lent találod)

Figyelt kérdés

Több mint 4 éve kezdtem el tapasztalni, (szerintem lehet hogy előtte is volt, de erre fixen emlékszem) hogy amikor egy bizonyos pózban fekszem, a bal oldalt, legalul a tüdőm alsó végénél van egy olyan érzésem, mikor levegőt veszek, mintha víz lenne ott, vagy ilyesmi.

Ha odateszem a kezem, nem érzem, és hangja sincs, csak maga az érzés van meg.

Voltam már egy csomószor azóta mindenféle vizsgálaton, nem pont ezzel, viszont volt mellkas röntgenem meg ilyenek, sosem mondták hogy lenne valami baj.

Nem okoz gondot a hétköznapokban, csak néha érzem, szinte mindig mikor rosszul fekszem, és nem tudok rájönni miért.

Szóljak vajon a szüleimnek, vagy ez normális?

Kérek szépen mindenkit, ne szídjatok hogy hülye vagyok, én csak rendes választ szeretnék kapni.


2023. nov. 4. 03:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!